زمزمه های گاه و بیگاه من

جمعه 25 بهمن‌ماه سال 1387

ولنتاین

اه اه اه عجب هواییه !!!!!!!!!!!!!!

ای وای سلام رو یادم رفت شرمنده ، بابا اینجا از بس هوا بد و کثیف شده و حالمون رو چند روزه که گرفته  که  دیگه سلام هم یادم رفت بکنیم.

روزای قبل به محض اینکه هوا ابری یا بارونی می شد فورا دوربین به دست توی بالکن ساختمان اداره بودم و دم دقیقه از ساحل و دریا عکس می گرفتم ولی این هوا اصلا قابل عکس گرفتن نیست.

این پست قرار بود عکس هایی از سالگرد ازدواجمون بذارم که چندتاشو می ذارم (به خاطر یکسری مسائل امنیتی از گذاشتن کلیه عکس ها معذورم)

                                                این دسته گل اهدایی منه به وحید همسرماینم کیک چهارمین سالگرد ازدواجمون
اینم یکتا عشق عمه جون در حال شیطنت و دستبرد به شیرینی


این هفته سری به کتابفروشی زدم وتوی کتابخونه  شخصی ام یکسری از  کتابای مسعود ب ه ن ود رو که خونده بودم ولی خودم نداشتم رو خریدم ازجمله امینه – این سه زن و یادداشتهای زندان .


الان به مدت سه هفته است  که کلاس شیرینی پزی ام شروع شده و اینو هم بگم که کلاس آشپزی هم اسم نویسی کردم و ساعت کلاس آشپزی ام بعد از شیرینی پزیه که واقعا عالیه غذاهای فرنگی و جدید نه از این غذاهایی که هر روز می پزیم و دیگه تکراری شدن . حالا منو دریابین که روزای زوج تا ساعت 2 اداره و ساعت 3 هم کلاسام شروع میشه تا 7 شب و روزای فرد هم صبح ها اداره و بعدازظهرها هم جلسه . نه اینکه فکر کنین خسته می شم نه چون واقعا این کلاسا برای روحیه ام خوبه چون علاقه ی شدیدی برای یادگیری این جور چیزا دارم و همیشه بعد از پایان کلاسم میام خونه و مشغول درست کردن شیرینی یا غذای یاد داده شده ی همان روز می شم  . در پست های بعد حتما عکساشو می ذارم. 

دیروز با بچه های وبلاگی به هلیله رفتیم که خوش گذشت . بودن با بچه ها به آدم روحیه می ده .جای آقا نوید خالی بود.

 انتخابات هیئت فوتبال رو هفته ی قبل داشتیم که من به عنوان نماینده مربیان بانوان استان شرکت کردم و به اصلح ترین کاندیدا رای دادم  که رای نهایی را نیز ایشون آوردند که جای بسی خوشحالی برای ما داشت.

روز ولنتاین رو هم به همتون تبریک می گم . امروز که برای من روز خوبی بود  .دو روز اخیر که واقعا پاساژها شلوغ بود و اغلب بر ا خرید روز ولنتاین اومدن بودن من و وحید هم جزوشون بودیم البته جدا از هم  .


اینم هدیه ی من به عشقم (شکلاتها کارخودمه)


اینم هدیه وحیدجان (داخل جعبه یه عطر فوق العاده خوشبو هست)

فکر کنم زیاد طولانی شد پس تا بعد

 

برای وحید به خاطر همه ی خوبیهایش:

یادم باشه بهترین دوست همسرم باشم

                                          یادم نرود!!!