زمزمه های گاه و بیگاه من

دوشنبه 28 اسفند‌ماه سال 1385

پیشواز عید نوروز

سلام        سلام                سلام

سلام به همگی دوستان عزیزم در هرجایی که زندگی می کنند و روزگار را می گذرانند . دوستانی که همیشه پذیرای ملودی بوده اند.

ایندفعه اومدم سلامی بگم با یه دنیا شادی - هیجان - شور چرا که به تحویل سال نو نزدیک شده و باید خمودی و خستگی را از خود دور نموده و با روی باز و شاد به استقبال سال جدید برویم.

دوستان گلم وقتی که به سالی  که پشت سر گذاشته ایم  می نگرم خدا را شاکر می شوم چرا که نسبت به سال های گذشته از  نظر خودم موفقیت هایی کسب نموده و پیشرفت هایی در زمینه ی کار و زندگی داشته ام چه بسا همه ی این ها را از الطاف خدا نسبت به حال خود می دانم . در سالی که گذشت پس از سالها انتظار به آرزویی که داشتم رسیدم و آن شاغل شدن در اداره ی دولتی بود چرا که ۷ سال در بخش خصوصی مشغول به کار بودم و خدا را شکر بالاخره توانستم شغلی باب میلم و در کنار همسرم داشته باشم . البته در این ۷ سالی که در بخش خصوصی مشغول بودم به راستی که تجربه های گرانقیمتی بدست آوردم و همیشه سپاسگذار عزیزانی که از آنها این تجارب را فرا گرفته ام بوده ام .

دلم روشن است که سال ۸۶  نیز همانند این سال سالی است پر از موفقیت و برکت برای من و شوهرم چرا که یکی از رحمت های الهی که همانا نی نی کوچولو می باشد در مهرماه سال ۸۶ وارد خانه ی ما می شود  و جمع گرم و صمیمی ما را گرم تر می کند.

در  این ساعت های باقیمانده  از  خداوند  می خواهم که سال ۸۶ سالی پربرکت همراه با شادی و خصوصا سلامتی برای کلیه عزیزانم و مردم عزیزمون باشه و امیدوارم هرکس هر نیتی و هر آرزویی دارد در این سال به حقیقت بپیوندد و برآورده گردد.  پس

 یادمون باشه شادیها رو جمع کینه ها رو تفریق 

محبت ها رو ضرب و مهربانی ها رو تقسیم کنیم