زمزمه های گاه و بیگاه من

جمعه 27 مرداد‌ماه سال 1385

یک احساس خوب

سلام به دوستان گلم در همه جای دنیا

این روزها احساس می کنم خیلی شادتر هستم نسبت به روزهای قبل . نمی دونم چرا ولی یه احساس خاصی دارم با اینکه همیشه به زندگی خوشبین بودم و شاد  ولی این روزها احساس   می کنم که یه کم عوض شدم و دیدم بهتر از روزهای قبل شده نمی دونم شاید گرما باعث شده مخم تکون بخوره نمی دونم والله چی بگم. این روز ها از خدا فقط یه چیز می خوام و اون اینکه برای یه لحظه هم که شده قطرات بارون از آسمون سرازیر بشن چقدر  اون لحظات شیرینه  البته  برای من دیگرون رو نمی دونم. ما انسانها از چیزی که داریم قدرش رو نمی دونیم و اغلب دمدمی مزاج  هستیم  مثلا  خود  من  وقتی زمستون  هست  گله می کنم از سرما  و می گم ای کاش تابستون بود حداقل گرماشو می شد تحمل کرد ولی الان  درست  برعکس  این  رو  می گم  در  صورتیکه یه حسی در بدنم وجود داره که می گه قدر همین را هم  بدان چه بسا در زمستان به دنبال پرتوی از این نور و اشعه ی آفتابی هستی که ازش در حال حاضر گریزانی.

این هفته به اتفاق وحید به تماشای دو فیلم شام  عروسی و  آتش بس رفتیم . شام  عروسی    خوب بود ولی فیلم آتش بس به نظرم واقعا آموزنده بود . نکاتی در فیلم وجود داشت که واقعا برای زن و شوهرهای جوان مفید بود بهتون پیشنهاد می کنم اگر این فیلم رو ندیدین حتما ببینین البته  با دقت .

خب دوستان گلم یه خبر خوب دارم براتون و اون این است که یکی از دوستان وبلاگی ما  (وبلاگ معصوم) بالاخره به آرزویش رسید و توانست با آن فرد مورد نظرش ازدواج نماید من واقعا خوشحال شدم و از اینجا به آقا رضا و معصومه خانم دو زوج خوشبخت تبریک می گویم.

هفته ی پرکاری را داشتم علاوه بر کار اداره و کار منزل کار نشریه ورزشی مان هم بر دوشم اضافه شده سردبیر این نشریه وحید است و من به عنوان مدیر داخلی آن می باشم  که در  این هفته نشریه مون انتشار پیدا می کنه ولی باید بگم کار در نشریه واقعا سخت است اصلا وقت و بی وقت ندارد و باید همه ی فکر و ذهنت فقط و فقط  نشریه باشد  برامون دعا کنین که بتوانیم به اون هدفی که داریم برسیم و در میانه ی راه نمانیم در اینجا از دوستانی که مایلند در زمینه ی ورزشی ما  را همراهی کنند استقبال می کنیم و این بسی مایه ی افتخار ماست .

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای یکایک شما عزیزان