زمزمه های گاه و بیگاه من

دوشنبه 16 مرداد‌ماه سال 1385

روز پدر

سلام سلام سلام

سلام به دوستان گلم

تولد حضرت علی (ع) و روز پدر رو به تمامی مردهای روزی زمین (خصوصا همسر گلم) تبریک  می گم امیدوارم که در این روز هدیه های خوب خوب (مثل وحید) از همسر و دوستانتان دریافت کنید.

درضمن روز خبرنگار رو به تمامی خبرنگاران خصوصا خبرنگاران شهرم و همسر عزیزم تبریک می گم امیدوارم سال به سال موفق تر از سال قبل در این زمینه باشند.

امروز اداره مون جشنی به مناسبت تولد حضرت علی (ع) تدارک دیده بود و از پرسنل نمونه هم قدردانی نمودند و لوح تقدیر و مبلغی پول نیز به آنها دادند که وحید نیز از این قائده مستثنی نبود و بعد از اینکه هدیه اش را دریافت کرد  آن را به من تقدیم نمود و با این کارش نشان داد که روز مرد و زن ندارد بلکه هدف این است که به بهانه های مختلف در هر جا و هر زمان که باشیم می توانیم محبت خودمان را ابراز کنیم. فقط و فقط می تونم بگم وحید جون بابت همه چیز ازت ممنون امیدوارم که سالهای سال در کنار تو روز پدر را جشن بگیرم (البته در سالهای آینده به همراه ملودی کوچولو ) شوخی کردم بابا فکر بد نکنید .

الان مدتی است که به وبلاگ زن و شوهر ها می روم و بیشتر وقت من را هنگامی که پای کامپیوتر می نشینم بخود اختصاص داده واقعا به فکر می روم و تصمیم می گیرم که وبلاگی مشترک با وحید داشته باشم ولی پیش خودم می گم بابا ما که همه می شناسنمون و      نمی شه مسائل خصوصی خصوصا ریز و پیز زندگیمون رو از اول شرح بدیم ولی مطمئن باشید یک روز این کار را خواهم کرد البته به صورت ناشناس و با تغییر اسم آن روز کی بیاید خدا داند.

از هوای شهرمون بگم که فوق العاده گرم است و اصلا برای خرید هم نمی توان بیرون رفت. من و وحید که صبح زود ماشین اداره دم درب منزلمان دنبالمان می یاد و ظهر هم دم درب پیاده می شیم و خیلی گرما اذیتمان نمی کند ولی امان از بعدازظهرها که کاری داشته باشیم   و بخواهیم زودتر از منزل بیرون بیایم وای وای  من فقط غر می زنم و از گرما شکایت می کنم دعا کنید شهر ما نیز خنک شود یا ما بتوانیم مرخصی بگیریم و چند روزی به مسافرت به شهر خوش آب و هوایی بریم.

تشکر ویژه دارم از دوستان عزیزم که با نظرهاشون همیشه مرا شرمنده خوده کرده و می کنند و امیدوارم به حق این روز مبارک هرچه از خداوند می خواهید به زودی زود برآورده گردد. آمین