زمزمه های گاه و بیگاه من

سه‌شنبه 26 اردیبهشت‌ماه سال 1385

تولد

 

سلام به یاران و همراهان همیشگی خودم . یارانی که با نظرات سازنده ی خود در بهتر شدن این وبلاگ من را یاری می نمایند و معذرت از این که نتوانستم جوابگوی نظرات شما عزیزان باشم  که      در اسرع وقت از شرمندگی شما عزیزان درمی آیم.

و اما در هفته ی گذشته همانطور که گفته بودم با وحید به نمایشگاه بین المللی کتاب  در  تهران  رفتیم که واقعا برای من که سودمند بود چون توانستم بسیاری از  کتب و  سی دی های  تست    کنکور مربوط به رشته ی تخصصی ام را که در بوشهر نتوانسته بودم گیر بیاورم در آنجا پیدا کنم و خریداری نمایم. مدتی است که وسوسه شده ام که باز هم ادامه تحصیل دهم البته صحبت های  وحید در این مورد بی تاثیر نبوده پس تصمیم قطعی خود را گرفتم و  با خریداری  کتب  مربوط   به   کنکوری که در پیش دارم عزم خود را جزم نموده و برای پیکار با غول بزرگ کنکور خود را آماده  می نمایم. در این هفته ما سفری به چالوس به اتفاق دوستم الهام و شوهر مهربانش علی  داشتیم     که واقعا خوش گذشت .

قرار بود که با زهرا ی (ری را)  عزیزم  دیداری داشته  باشم  ولی  مثل  اینکه  سعادت  نداشتم  و    نتوانستم روی ماه او را ببینم.  طبق قراری که با هم در نمایشگاه کتاب  داشتیم  ما  سر  ساعت    حاضر شدیم ولی زهرای  عزیزم کاری برایش پیش آمد و عذرخواهی نمود که بعد از آن  نیز  ما  به چالوس رفتیم و دیدار ما موکول شد به آمدن زهرای عزیزم به بوشهر البته به منزل ما.

                                   ---------------------------------------------------

و اما دوستان دعاهای من و شما مستجاب نشد و رضا حسن زاده ی عزیز به درگاه خداوند شتافت.

                                              روحش شاد و یادش گرامی باد

                              -----------------------------------------------------------

در هفته ی آینده یعنی ۳۰ اردیبهشت ماه تولدم می باشد. امسال دومین سالی است که در کنار وحید تولدم را جشن می گیرم. وقتی که به گذشته فکر می کنم می بینم که چقدر  انتظار  چنین روزهایی را داشتم ولی اکنون می گویم کاش هنوز همان مریم  کوچولویی  بودم  که  روی  پاهای    پدرش می نشست و به انتظار این بود که پدر دست به جیب برد و شیرینی و یا شکلاتی که درون جیبش بود را به او هدیه نماید ولی چه زود گذشت . عمر آدمی می گذرد  این ما  هستیم  که  با    اعمال خوب خود می توانیم خاطره ی خوبی از خود در پیش همگان برجای بگذاریم .

                        -------------------------------------------------------------

در پایان از تمامی شما دوستان عزیزم سپاسگذارم و به این افتخار می کنم که  دوستانی  همانند   شما عزیزان دارم.